Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Санкт-Моріц. Курорт, який змінив хід історії

04.01.2022

Перший розкішний гірничодобувний комплекс у світі. У вересні 1864 р. відбувся бесіда, яка змінила перебіг історії. Тоді кілька британських чоловіків сіли в вогонь в готелі Kulm, який був названий Engadiner Kulm і сумний про кінець сезону. Вони дійсно не хочуть повертатися в англійську мову. Готель Йоганнес Бадрут запросив їх на зиму: «У зимових днях це так добре, що ви можете прогулятися в деяких светрах».

Бадрут суперечить англійській мові: якщо вони не люблять зимовий відпочинок, він поверне гроші. Саме тому в середині грудня вушках викопають в механ. Але в Святому Моріце ми мали безкоштовну прогулянку в однойменних сорочках з рукавами сонячних променів. Гості жили до березня і, коли вони повернулися додому, вони розповіли всім про шампанське клімат курорту: сухий, сонячний, гарантований сніговий покрив. Це поняття зимового відпочинку.

Готель «Кульм» займає завод сьогодні, а поруч з ним і палацом Бадрута, відкритим сином того ж Йоганнеса, Каспар Бадруттт, 1896 р.

Це буде перебільшенням, щоб сказати, що сьогодні ' слава курорту є кредит сімейства Бадрут. У 1864 році Швейцарія заснувала перший туристичний офіс. І три роки до 1861 р. англійський проповідник Альфред Стреттл, що повертається в Туман Альбіон, розповів про зимовий потенціал альпійських курортів в публічних газетах до газет. У той же час вони стали відомими Давосом Санаторієм, Аросою, Лезеною, зеленою зеленою олією, де лікувалися захворювання легенів.

Але був Бадрут, що він хотів піти в Сент Морітц, щоб відкрити кота, щоб налаштувати перші Керлінгові турніри в Європі. У готелі «Кульм» відбулося електричне освітлення в залі ресторану та встановлених вуличних світильників. Тоді, в 1879 році, Badrutt побудував країну ' з першої гідроелектростанції. (Kstats, Now Badrut's Palace - це перший європейський готель, який пропонує своїм гостям 5Г.) У 1882 р. та 1890 р. у 1890 р. відбувся конкурс чемпіонів та бору.

Вже в 1980-ті роки ХІХ ст. туристи з Англії стали так далеко, що місцева газета почала публікувати англійською мовою. У 40-х роках в номері фонд 75 спалень

Є лише дві тисячі місць.

На курорті на курорті відіграли важливу роль, як і аристократи, так і інші сегменти суспільства. І тут, вперше в історії, їх шляхи перетнули.

Солодке життя

St. Monica має досить зіркові ресторани, кафе, клуби. Ми любимо:

Кава-Кондитер Ханселман (1894 р., де подаються спеціальні торти та торти. Вони люблять Томас Манн, Аудрі Хепберн, Коко Шанель, Джон Ленон. І під час друге Зимові Олімпійські ігри, роялті, гості заходу.

Відомий в світі солодкий рай і тепер потрапляє в любов з ароматиками, смаками і традиційними койотами, які переважали понад сто років. Тут вони замовляють чай з триградової твердої рецептури і гарячого шоколаду від класичної технології, від суміші какао і шоколадного порошку. Hanselmann - це улюблений кут для всіх, хто відчуває ностальгію в старі дні, їх справжні смаки і насолоди. І не шкодуючи в минулому, заклад варто відвідати для найсмачніших солодощів світу.

Talvo by Dalsass. Головний Мартін Дальсас є великим вентилятором і оливковою олією. Я маю на увазі, Італійська олія є преміальним класом. Він додає його практично всім, від АЗС до шоколадних або ванільних м'язів. Але для кожної страви це один з більш ніж десяти варіантів. Тваринні жири, навпаки, важко використовуються. Саме тому його страви легкі і корисні. Девіс Дальс - "Повернення до природи". Побачити в холодильнику, і ви побачите його майже порожнім. Він показує свіжість. Підготовлюємо з сезонних продуктів: річкових риб і моряків, овочів, грибів, віддає перевагу простим і зрозумілим поєднанням. Повідомляємо принципи середземноморської кухні і оновлюємо меню кожні два тижні. Вино Талово більше 800 пляшок.

Інші гастрономічні установи для відвідування:

 • La Coupole - Мацухіса. У ресторані японської кухні Nobu Matsuhisa відкрився ресторан японської кухні.
 • IGNIV@Badrut's Palace Швейцарський шеф-кухар Andreas Kaminada. У 2020 році інститут отримав другу зірку Мішеліна.
 • Ecco Rolf Fligaufa (Rolf Fliegauf) в готелі Giardino Mountain. Ресторан відкритий у колишньому каплиці, але
Флігауф є одним з кращих шеф-кухарів нашого часу.
 • Да Вітторіо братів Роберто і Енріко Черея, присуджено 2 зірки Мішлен і 18 Gid Go Miyo Miyo. Готель знаходиться в самому серці Карлтона.
  • K by Mauro Colagreco шеф Mirazur (3 зірки Michelen, номер один в рейтингу 50 кращих ресторанів світу). The K чекає на вас в готелі Kulm Hotel St. Moritz.
  • Сонячний Бар перуанька Клуодія Каннас (Найкращий шеф-кухар 2018 в бізнес-версії Біланца) пропонує поєднання індички, іспанської та азіатської кукурудзи. Готель «Кульм»

  Досу

  Санаторій St. Moritz є багатостороннім курортом. Гірські траси для будь-якого рівня підготовки, найстаріший бобслі доріжки, казкові спа-центри, світові спортивні змагання, арт-галерея, як Hauser Wirth, так і музеїв: Джованні Сегантіні, художник Mily Weber. Що цікаво?

  • Діяльність. Більше 100 років поспіль міжнародна зима працює White Turf, World ' тільки льодові рулони. Чекаємо на них у 2022 році на 6, 13 та 20 лютого. 26 лютого 2022 року ICE St. Moritz буде на одному місці. П'ятдесят вінтаж, класичний і спортивний автомобіль візьмуть участь.

  • Магазини. Моє столицею в мініатюрі називається Via Serlas, всесвітньо відомий торговий центр. Серед найбільш популярних брендів та місцевих виробників на висоті 1,822 року є 74 магазинів світу та апосіву. Останні виконують індивідуальні замовлення, діють на традиційні технології з використанням натуральних матеріалів. Так ви можете придбати ексклюзивний варіант.
  • Музей Nitzcheh в с. Зілс-Марі біля св. Морика (Верхній Engadin). Німецький філософ назвав це місце свого будинку і провів сім років тут. Саме там, де він зробив ідею вічного повернення, який був фундаментом зі смаком книги Зарату. Музей Філософії знаходиться в одному будинку.

  Зміна часу, але залишається 300 днів сонця в рік, який відсвяткував св. Моріца в їх часі. Клімат шампанського, який існує або... Ось тут.

  / / / Санкт-Моріц. Курорт, який змінив хід історії