Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Палітра оптиміста, або цікаві факти про Халіско

08.02.2022

Вони кажуть, що Jalisco є Мексика, з огляду на те, що ця держава почалася з національних символів, таких як tequila, mariachi, Harabe Tapatio капелюх танець. Якщо ви пропустили сонце, яскрава багатобарвна фасадна і дивовижна архітектура, перейдіть в Jalisco на поїздці варто десять.

Щось про напій.

Jalisco - будинок текіли і маріячі. Під законом лише п'ять держав в Мексиці можуть виготовляти напої, які є алкогольним символом країни, і Jalisco посідає перше місце серед них. П'ятий чотири Гуанаюта, Тамауліпса, Міхоакан і Наярит. Але лідер виробництва – Долін Текіла у Західній Яліско. Тут і по всій державі, сотні дистильєрів, найбільш авторитетних з яких є Геррадура, Хосе Куерво, Сауза. Маршут Текіла також був створений для фокусування не тільки на напої, але і на традиціях, історичній і культурній спадщині, природному багатства регіону, тому не тільки на кошторисі. Маршрут екскурсійного маршруту включає в себе вісім муніципалітетів навколо вулкана Текіла: Ель Ареналь, Аматитан, Текіла, Магдалена, Сан-Хуаніто де Escobedo, Aualulco de Mercado, Etzatlan і Teutillan. Ви побачите сині агави, дистиляри, таверни та асенди.

З 2006 року ці землі захищені ЮНЕСКО і включають пам'ятник археології Оуахчимотонів біля Теутитана. Він був побудований в доколумських разів і легко навчається з пірамід. Найвища - 18 метрів, має 52 сходинки на вершині, що відповідає кількості тижнів на рік. Піраміди – це два тисячі років, а за винятком Кікулко в Мексиці, вони є єдиними в світі з круглою формою. На пам'ятнику також є два стадіони, щоб грати м'яч, який традиційно до Мезоаметри.

Збережіть світ.

Гуадалахара, найбільший місто держави, відомий своїми сценаріями Хосе Клементе Ороско, романста в галузі монументального живопису ХХ століття. З точки зору своєї роботи, це на одному рівні з Дієго Ріверою і Хосе Девідом Альфаро Сікіросом, і його творчість представлена не тільки в країні будинку, але і в Нью-Йорку і Каліфорнія. Незважаючи на те, що найкраще місце для зустрічі

- Це обов'язково Гвадалара. Ви можете зробити це в музейному будинку, а також в культурному центрі ЮНЕСКО Оспідіо-Кабанії. Стіни і стелі каплиці в цьому комплексі прикрашають 57 живописців загальною площею 1,250 кв.м. Сцени Conquisition відображають автора ' s reliance на технології, яка перетворює чоловіка в автомобільний раб. На Гуадалахарському урядовому палаці представлено низку фрустрцій, зокрема людей та їх лідерів.

До речі, в центрі Опіліо Катанії, в його часі, як лікарня, була традиційна десертна харикала, створена з яєць, молока, цукру, ванілі та корицею, загорнуті в духовці до хрусткий скоринки. Це перший раз, що гігієнічний смак, який пропонує маленьким нінд-клієнтам. А тепер ви можете спробувати це практично в кожному кафе і ресторані Jalisco.

Щось незвичайне.

Кількість яскравих архітектурних рішень - від старих до сучасних - в Гуадалахара вражає. Подивитися на католицькому храмі Темпло Ексіаторіо, найбільший храм в негоричному стилі в Мексиці. Вкрадена ватиканською мозаїкою, французькими вілями та німецькими карілонами. Церква має творіння як зовні, так і всередині. Зроблено 75 років технологіями, що використовуються в середньовічному середовищі.

Рокет нагадує храм Світового світла (Ель-Темпо де ла-Луз-дель-Мундо) як одно-ім'яне деномінування. Ця пірамідальна багаторівнева церква була побудована в кінці ХХ століття і заслуговує на увагу всіх, незалежно від релігії. Це 90-метровий паш, який ідеально видно з будь-якої точки міста. У барвистому неоновому блискучому фасаді вночі храм виглядає дивовижно.

І тут є планетарію, обладнані передовими технологіями для аварійних вражень і монтажу Árbol Adentro в історичному центрі міста і амфітеатр з панеллю Oplatos-Untitan Canon Canon в парку Mirador. На сцені є концерти, танцювальні шоу та кінопокази. Місто дивує кожен крок. Ви не можете планувати щось особливе заздалегідь, просто ходити і шукати.

Ви не маєте додаткової парасольки?

Красиве місто Тукпак, біля Гвадалахари, визнане вулицями парасольок. І

Що фасад відображає сутність міста, повні традиції та талановиті особистості. Погляньте на галереї Sergio Bustamante. У багатьох арт-центрах світу представлені скульптури людини, тварин і казкових героїв, а також ювелірні вироби. Кожен рік художник створює нові колекції. Ми любили мастильні людські видання 2022 р. По суті, автор заслуговує заподіяння для невимогливого бачення і майстерності власних ідей.

У Tlakespac є інші місця, де пропонуються незвичайні сувеніри, ювелірні вироби для себе і домашнього декору. Азулє, традиційні меблі та прикраси в Galería Cempasúchil, можна побачити в Cantú Azulejos. Галерея, музеї та інші риси зосереджені на вулиці Незалежності (Кале Незалежність).

Чарівні міста

З 132 так звані чарівні міста (Pueblos Mágicos) в Мексиці, дев'ять розташовані в стані Халіско. До них відносяться вищезгадані Tequila і Tlakespaca. Крім того, для активного відпочинку на природі, серед лісів і водоспадів, в сонячному і довгому підвісі міст. Ми пропонуємо досить тіньові і ранчо, і La Estela Bubble Glemping буде обраний найбільш екологічно чистим.

Навігація

Тихийський курорт Костелиги на півдні Халіско привертає увагу гостьового міста Анди. Він був заснований Жаном Франо Бригоном Турину в 1968 році, але сьогодні це архітектурне значення і краса цього місця. Подивіться на океанські палаци з усіх боків басейну нескінченності. Доми і бунгало відібрали дитячу фарбу, де маленький художник не пошкодив найяскравіші фарби.

Paisage доповнює «космічні» інсталяції, а розважальна програма складається з гри поло, тенісу, гольфу, водного спорту, турів кит і дельфінів, музичних і кінофестивалів, художніх виставок, йога з гостями.
Не дивлячись на те, що Jalisco є довгостроковою подорож і детальною, продуманою знайомствою з усіма містами і містами. І

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Життя з оркестром.

Історія маріячі почалася в Текалітлані. Наприкінці ХІХ ст. було створено Мар'ячі Варгас де Текалітлан, світ іапо; s best and відомий Мар'яцький ансамбль.

Дуже смачно.

Найкращі зразки мексиканської кухні будуть знайдені в меню ресторанів Ріо Вієхо в центрі Гуадалахари. Тут вам буде запропоновано маринований восьминог на грилі, прапор з гуакамоле, хічаррон риб гуакамолу та багато інших речей.

/ / / Палітра оптиміста, або цікаві факти про Халіско